Kangal Yavrusu Fiyatları

Kategori: Kangal köpeği Hastalıkları | 0

Kangal Yavrusu Fiyatları

Irkı ve kökeni Türkiye’ye ait olan Kangal köpekleri, sahibine karşı sadakatleri ile bilinmektedir. Kangal köpeklerinin sahibine sadakatini arttırmak için önemli olan şey yavru iken alıp eğitimini düzgün bir şekilde vermektir.yavru kangal fiyatları
Kangal yavrusunun satışı internet ortamında birçok yerde yapılmaktadır. Ancak herhangi bir yerden güvencesi olmadan alınan köpek yavruları daha sonra büyük sorunlarla karşılaşılmasına neden olabilir. Tesisimizde sizlere ırk ve sağlık garantisi ile sunduğumuz yavru kangal köpeklerimiz, bu sorunları yaşamanızı engelleyecektir.
Kangal yavrusunun doğduktan sonraki süreci çok önemlidir. Doğumundan sonra aşıları yapılamayan, temiz ve titiz bir ortamda sağlıklı yiyeceklerle beslenmeyen kangal köpeklerinin ömürleri de az olmaktadır. Tesisimizde en çok dikkat edilen şey, küçük yavrularımızın sağlıklarıdır. Bu nedenle kangal yavrularımızın satışı yapıldıktan sonra da veteriner hekim desteğimiz ile de siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.
Sağlıklarına ve güvenliklerine oldukça dikkat ettiğimiz yavru köpeklerimizin satışında da sizlere fırsatlar sunmaktan geri kalmıyoruz. Piyasada birçok kangal köpeği olarak satılan köpekler kırma olurken bizler size ırk garantisi veriyoruz. Irk garantisine rağmen fiyatlarımızda da büyük kolaylıklar sağlıyoruz.
Sizlerin bundan sonraki hayatında en yakın dostu olacak olan güvenilir hayvanlarımızın satış fiyatı 700tl ile başlamaktadır. Irklarına ve cinslerine göre kendi arasında da çeşitli kategorilere ayrılan hayvanlarımızın satışı 700-1000tl civarında olmaktadır.
Yavru kangal köpeklerimiz, Kangal köpeklerinin en iyi cinslerinin bulunduğu Sivas’taki tesisimizde bulunmaktadır. 7 gün 24 saat bizlere ulaşabileceğiniz telefon numaralarımızla kangal köpeklerimiz hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin her yerine yavru kangal köpeği satışımız mevcuttur. Satış sonrasında da deneyimli veteriner hekimimiz ile iletişim halinde olabilir ve hayvanlarınızın sağlığını garanti altına alabilirsiniz. En güvenilir ve sağlıklı yavru kangal köpeğine ulaşmak için bizleri arayabilirsiniz.

Kangal Yavrusu Fiyatları
Kangal Yavrusu Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir